Realizacje

Pojedynczy detalmusi stanowić integralną część całości. Całość tworzy perfekcyjną jakość i funkcjonalność tylko wtedy, gdy wszystkie idealnie do siebie pasują. Budujemy z pasją:)

Góraszka

Dom znajduje się miejscowości Góraszka w okolicach Warszawy. Całkowicie wybudowany w technologii Steico jest budynkiem wysoce energooszczędny, komfortowo mieszka w nim rodzina dwoje dorosłych i czworo maluchów. Budynek o powierzchni 150 m2 wykonany jest wg. indywidualnego projektu właścicielki. Zewnętrzna elewacja wykonana z modrzewia, profil rombo.

Jaroszowa Wola

Dom wykonany w oparciu o projekt indywidualny, znajduje się w miejscowości Jaroszowa Wola. Nowoczesny kształt bryły. Budynek wyposażony w pompę ciepła powietrze-powietrze oraz wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła, wysoce energooszczędny.

Sowia Wola

Znajdujący się w miejscowości Sowia Wola jest domem wykonanym według projektu indywidualnego. Jest zmontowany zgodnie z zasadą otwartości dyfuzyjnej przy zastosowaniu materiałów firmy Steico, a został postawiony w jeden dzień.

Wieliczka

Dom posadowiony w centrum Wieliczki. Zbudowany na podstawie szkieletu tradycyjnego z izolacją wełną drzewną Steico. Budynek niskoenergetyczny, zapotrzebowanie na energię roczną to 36 kW.

Wilanów

Dom mieści się w Warszawskim Wilanowie. Jego powierzchnia to 150 m2. Wybudowany w 100% w technologii Steico, ciepły zimą, a chłodny latem, bardzo komfortowy. Niezwykle  efektownie prezentuje się połączenie grafitowego tynku i modrzewia w naturalnym kolorze. Dom ogrzewany foliami na podczerwień, z zamontowanym systemem wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.

Zbuczyn

Jest to zamówienie Lasów Państwowych w Siedlcach. Budynek znajduje się w miejscowości Zbuczyn, mieści się w nim kancelaria leśna, w której pracują leśnicy. Mimo, że niewielki, tylko 45 m2, jest bardzo funkcjonalny, z łazienką i podjazdem dla osób niepełnosprawnych. Budynek energooszczędny wykonany przy zastosowaniu materiałów izolacyjnych firmy Steico.

Żuków

Dom wykonany według projektu typowego firmy Domy Biedrzycki. Inwestycja zrealizowana w miejscowości Żuków niedaleko Grodziska Mazowieckiego.

Marksewo

Dom zbudowany według projektu ze studia Z500 o przeznaczeniu letniskowym, położony 100 metrów od jeziora. Konstrukcja wykonana z litego drewna. Dom posadowiona na fundamencie obwodowym typu crawl space.

Cieksyn

Dom postawiony niedaleko Nasielska w miejscowości Cieksyn. Dom posadowiony na fundamencie obwodowym – crawl space. Szkielet wykonany z belek dwuteowej Steico Wall 300 mm z wypełnieniem wełną drzewną.

Rozbudowa domu Wilanów

Modernizacja budynku w Wilanowie. Rozbudowa domu szkieletowego z lat 80-tych o dużą jadalnie. Ściany i dach zbudowane w technologii Steico, z sufitem katedralnym. Całość izolowana wełną drzewną Steicoflex.

Nadbudowa domu Leszno

Nadbudowa na istniejącym budynku o powierzchni około 60m2. Ze względu na niezbyt dobry stan fundamentów  zastosowano metodę szkieletu lekkiego w technologii Steico. Ściany o szerokości 160 cm, wypełniono wełną drzewną Steicoflex o współczynniku lambda 036.

Budowa dachu Szczecin

Budowa dachu wykonana w technologii Steico na nowo wybudowanym bloku mieszkalnym, wykonana dla dewelopera w Szczecinie. Całkowita powierzchnia dachu ponad 1000m2.

Barcice

Dom niedaleko Grójca, posadowiony na płycie fundamentowej. Ściany wykonane z drewna klejonego, dach wykonany z belki dwuteowej Steicojoist. Zastosowana izolacja to wełna drzewna Steicoflex 036.

Budowa dachu Zielona Góra

Dach wykonany dla dewelopera w technologii belek dwuteowych Steico. Powierzchnia całkowita ponad 1100m2. Przy zastosowaniu belek Steico Joist uzyskana dokładność wykonania dachu wynosiła 2mm odchyłu połaci od płaszczyzny.

Wygoda

Rozbudowa domu w miejscowości Wygoda w gminie Garwolin. Dom wykonany w technologii Steico i izolowany wełną drzewną Steico Flex. Klasyczny wiejski dom o wysokim komforcie termicznym latem i zimą.