Brak kategorii

Certyfikat Europejskiego Projektanta Budynków Pasywnych

Pragniemy donieść, że właściciel firmy Domy Biedrzycki – Przemysław Biedrzycki uzyskał certyfikat Europejskiego Projektanta Budynków Pasywnych. Certyfikat przyznawany jest po odbyciu szkolenia i zdaniu europejskiego egzaminu przez  Passivhaus Institut z Darmstadt. Szklenie było organizowane przez Śląską Akademie Pasywną i Polski Instytut Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej.

Oferta pracy

Oferta pracy w firmie Domy Biedrzycki Z związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników na stanowisko Kierownik robót budowlanych. Jeśli jesteś zainteresowany pracą przy budowie domów szkieletowych w nowoczesnej technologii – zapraszamy! Gwarantujemy stałą pracę w młodym zespole w szybko rozwijającej się firmie. Szczegóły poniżej: Firma Domy Biedrzycki poszukuje pracowników na stanowisko: Kierownik robót budowlanych miejsce pracy: siedziba firmy Domy …

Oferta pracy Zobacz więcej »

Nasza firma na targach Budma 2017

W dniach 7-10 lutego 2017 roku odbyły się targi Budma 2017. Uczestniczyliśmy w nich jako wystawcy w towarzystwie z Steico CEE na wspólnym stosiku Centrum Budownictwa Energooszczędnego. Dziękujemy za spotkania i rozmowy podczas targów.

Witamy na nowej stronie internetowej.

Witamy na naszej nowej stronie internetowej. Powstała ona z myślą, aby przybliżyć Państwu budowę domów w technologii STEICO oraz pokazać nasze najnowsze realizacje i projekty. Zapraszamy do zapoznawania się z zawartością i informacjami, oraz częstych odwiedzin strony internetowej.