O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się budową energooszczędnych i pasywnych domów szkieletowych wykorzystując lite drewno jak i technologię STEICO.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy STEICO.

Sprzedajemy również materiały konstrukcyjne i ociepleniowe STEICO, gdyż z pełną odpowiedzialnością możemy je polecić jako najtrwalsze i najzdrowsze w budownictwie szkieletowym.

Kilkanaście lat doświadczenia, zatrudnienie inżyniera-technologa i szkolenia pozwoliły nam zdobyć wiedzę, którą teraz możemy i chcemy przekazać w naszych realizacjach.
Prowadzimy także doradztwo techniczne dla Inwestorów oraz firm budowlanych zainteresowanych budową domów szkieletowych.

Dlaczego dom szkieletowy?
Ponieważ to technologia stosowana i ceniona na całym świecie, także na polskim rynku stała się popularna, ze względu na swoje zalety, takie jak wysoka energooszczędność budynków, jakość i trwałość, a przede wszystkim szybkość wykonania.
Dom szkieletowy łącznie z fundamentem można zbudować „pod klucz” już w ciągu 3 m-cy!
I co ważne, właściwie nie posiada ograniczeń konstrukcyjnych, w każdym momencie, w krótkim czasie i przy niewielkich nakładach finansowych można go rozbudować w sposób nieuciążliwy dla mieszkańców.
Jeżeli porównać koszt budowy budynku tradycyjnego i szkieletowego o jednakowych parametrach ociepleniowych, to cena zdecydowanie przemawia na koszt budynku szkieletowego.
Ponieważ dom szkieletowy to dobry i zdrowy dom, ciepły zimą i chłodny w lecie.

Nie ograniczamy się jednak tylko do wykonania samej konstrukcji.
Wykonamy dla Ciebie fundamenty, postawimy dom i budynki gospodarcze, zagospodarujemy teren posesji. Położymy wszystkie instalacje, pompę ciepła, rekuperator, wykonamy kominek i wykończymy wewnątrz. Jednym słowem „pod klucz”.
Wiedząc, że budowa domu to dość złożona operacja wymagająca wiedzy, cierpliwości i czasu zapewnimy Ci pomoc – w adaptacji projektu, kontaktach z architektem i konstruktorem, uzyskaniu potrzebnych dokumentów.

Od lat współpracujemy z zaufanymi architektami mającymi doświadczenie w projektowaniu energooszczędnych domów szkieletowych i z pełnym zaufaniem możemy polecić ich usługi.

Dokładną wycenę przedstawimy po przeanalizowaniu projektu i określeniu jego stopnia trudności.

Domy Biedrzycki – Przemysław Biedrzycki
Wilków nad Wisłą 27
05-155 Leoncin
NIP 838-101-18-77

 

IMG_9957_2 male - KopiaPrzemysław Biedrzycki
Telefon:  +48 501 660 408
E-mail:
pbiedrzycki@domybiedrzycki.pl
biuro@domybiedrzycki.pl​​