Witamy na stronie Domy Biedrzycki!

Marka DOMY BIEDRZYCKI powstała w 2014 roku, bazując na doświadczeniach z branży budowlanej i architektonicznej zdobywanej nieprzerwanie od roku 2002.

Oferujemy usługi w zakresie projektowania architektoniczno-budowlanego, budownictwa w technologii szkieletowej oraz STEICO, a także nadzoru i doradztwa technicznego dotyczącego budynków w technologii szkieletowej.

Jesteśmy przygotowani praktycznie i teoretycznie do budowy domu energooszczędnego lub pasywnego. Właściciel firmy posiada Europejski Certyfikat Projektanta wydawany przez Passivhause Institut z Darmstadt w Niemczech. Jesteśmy również Ambasadorami Budownictwa Pasywnego w Polskim Instytucie Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej (PIBP) oraz członkami Stowarzyszenia Energooszczędne Domy Gotowe.

 

 

DOMY BIEDRZYCKI stosujemy prefabrykację domu szkieletowego co znacznie skraca czas budowy domu. W tym roku jesteśmy w stanie wybudować dom do stanu deweloperskiego do 15 tygodni. Czas ten zależny jest od skomplikowania bryły i wielkości domu.

W firmie DOMY BIERZYCKI wiemy, że budowa domu to dość złożona operacja wymagająca wiedzy, umiejętności i cierpliwości, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Pomagamy załatwić wymagane dokumenty i zezwolenia, doradzamy, adaptujemy – prowadzimy ‘za rękę’ do celu.

Zapraszamy do kontaktu!